اخبار بازی

مارک سرنی: PS4 کارهای دیگری هم انجام می دهد اما هدف اصلی بازی است

معمار ارشد کنسول نسل هشتم شرکت سونی، آقای Mark Cerny معتقند که PlayStation 4 وظیفه اصلی خود را به عنوان کنسولی برای بازی های رایانه ای به خوبی انجام خواهد داد.
ایشان در رابطه با این موضوع صحبت های جالبی را با Polygon داشته اند. آقای Cerny گفته اند: "خب ببینید، PlayStation 4 فقط درباره بازی نیست. اطراف خود را در این اتاق نظاره کنید. چیزهایی زیادی نظیر Hulu و Netflix وجود دارد که بازی نیستند. زمانی که میخواهیم درباره آن صحبت کنیم، در درجه اول به عنوان یک کنسول برای بازی های رایانه ای سخن به میان می آوریم. در حالی که کارهای دیگر نیز می تواند انجام دهد. ما فقط نمی رویم بیرون اعلام کنیم که "بفرمایید، این یک باکس برای تماشای تلویزیون است".

آقای Cerny در جواب به این سوال که ایا هنوز در بازار جایی برای کنسول های بازی وجود دارد یا خیر گفته اند: "پاسخ آن بله است و در بازار هم اکنون مخاطبین بسیار زیادی وجود دارد که به دنبال یک کنسول با هدف اجرای بازی هستند."

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.