اخبار بازی

لایسنس Unreal Engine 3 توسط Starbreeze.

Starbreeze تائید کرد که UE3 را برای بازی بعدی خود لایسنس کرده است.

این موضوع با توجه به اینکه این استودیوی سوئدی خود دارای یک انجین اختصاصی به نام Starbreeze Engine است و با آن بازی های موفقی چون  The Chronicles of Riddick: Escape From Butcherbay و The Darkness را ساخته,کمی شکه کننده بود.

رئیس Starbreeze آقای Johan Kristiansson کمی در مورد این معامله با Epic سخن گفت:"ما تعدادی از انجین های موجود در بازار را مورد ارزیابی قرار دادیم و به این نتیجه رسیدیم که UE 3 بهترین راه حل برای رفع نیازهای ما است.ما کاملا تحت تاثیر امکانات UE 3 نظیر تسهیل و سرعت بخشیدن و بازدهی بالای آن قرار گرفتیم."

معاون اجرایی Epic Games آقای Mark Rein افزود:"Starbreeze به عنوان یک تیم بازی سازی قدرتمند حالا به UE 3 هم مسلح شده.بازیکن ها اکنون می توانند شاهد یک بازی خلاقانه ی دیگر از این استودیو به لطف استفاده از امکانات و تکنولوژی UE 3 باشند."

گمان می رود که Starbreeze قصد دارد از این انجین برای ساخت Project Redlime استفاده کند.شایعه ها اینطور می گوید که Project Redlime اسم رمز بازی در حال احیای EA یعنی Syndicate است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.