اخبار بازی

قابلیت Cross-Platform برای Portal 2 بین سه پلتفرم PS3 ، PC و Mac تایید شد

کمپانی Valve تایید کرد که Portal 2 از قابلیت انجام حالت Co-Op بین دارندگان نسخه های PS3 ، Mac و PC در هنگام عرضه در ماه آوریل بهره خواهد برد.
از قابلیت های جدیدی که به بازی اضافه شده ، سیستم ذخیره شبکه ایست که بواسطه آن ذخیره مراحل نسخه PS3 بر روی سرور های آنلاین و با دوام ذخیره خواهد شد و در هنگام نیاز قابل استفاده و اشتراک گذاری خواهد بود. قابلیت چت بین دارندگان نسخه های PC ، PS3 و Mac نیز وجود دارد.
Valve همچنان تایید کرد که قابلیت انجام نسخه Steam برای تمامی دارندگان نسخه PS3 وجود دارد ، بدین معنا که هر نسخه PS3 بازی حاوی کد فعال سازی نسخه دیجیتالی PC و Mac خواهد بود.
آقای Gabe Newell رئیس کمپانی Valve افزود: "ما در جریان کنفرانس E3 2010 به گیمرها قول دادیم که نسخه PS3 بازی Portal 2 بهترین نسخه کنسولی خواهد بود و اکنون به قول خود عمل خواهیم کرد.
"در طول مدت همکاری با سونی ما قابلیت های مهم و جدیدی را شناسایی کردیم که به قانع کردن گیمر ها کمک بسیاری خواهند کرد. ما قصد داریم که بنیاد و اساس Portal 2 را افزودن قابلیت های شبکه Steam و عرضه DLC ها و محتواهای بیشتر گسترش دهیم.
نسخه PS3 بازی Portal 2 سال گذاشته در جریان کنفرانس E3 توسط آقای Newell تایید شد.
Portal 2 در تاریخ 18 آوریل 2011 در آمریکا و در تاریخ 22 آوریل در اروپا انتشار خواهد یافت.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.