اخبار بازی

قابلیت تغییر نام کاربری برای شبکه «PlayStationNetwork» تائید شد

بالاخره پس از درخواست های بیشمار کاربران از سونی , این شرکت سرانجام قابلیت تغییر نام کاربری را برای شبکه آنلاین خود عرضه خواهد کرد.

 

 width=

 

طی بیانه منتشر شده از طریق «Playstation Blog» , این قابلیت تحت عنوان «PSN Online ID Change» اواخر امسال به صورت بتا از طریق «PlayStation Preview Program» در دسترس قرار خواهد گرفت. این قابلیت به صورت عمومی در اوایل سال 2019 منتشر خواهد شد. شما قادر خواهید بود برای بار اول نام کاربری خود را به صورت رایگان عوض کنید و برای تغییر مجدد آن کاربران پلاس مجبور به پرداخت مبلغ 5 دلار آمریکا خواهند شد. پس از تغییر نام کاربری خود , این امکان وجود دارد تا نام کاربری قدیمی خود را در کنار نام کاربری جدید خود به نمایش بگزارید. در صورت انتخاب این گزینه, مجددا قابل به تغییر آن نخواهید بود.این قابلیت با تمامی بازی های منتشر شده برای پلی استیشن 4 از تاریخ 1 آپریل به بعد بهینه خواهد شد و ممکن است برخی عناوین قدیمی تر و عناوین «PSVita» و «Playstation3» در استفاده از این قابلیت دچار مشکلاتی در بهینه سازی شوند. در صورت بروز مشکل, شما میتوانید نام کاربری قبلی خود را به صورت رایگان پس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.