اخبار بازی

فعلا خبری از Crysis 3 بر روی Wii U نیست

طی چند هفته ی اخیر، شایعات و مبحث زیادی پیرامون عرضه شدن عنوان Crysis 3 بر روی Wii U منتشر شده بود و گفته می شد که این عنوان بر روی Wii U نیز عرضه خواهد شد. اما کمپانی کرایتک در خبر جدید تمامی این شایعات را تکذیب کرده و اعلام کرد: قعلآ هیچگونه برنامه ای برای عرضه ی این عنوان بر روی Wii U نداریم.

جناب آقای Nick Button-Brown که سمت یکی از مدیران عمومی کرایتک را بر عهده دارند در توییتر خود اعلام کردند: "من در پاسخ به تمامی این شایعات و صحبت ها باید اعلام کنم که ما فعلا بر روی نسخه ی Wii U این عنوان کار نمی کنیم و و در آینده نیز احتمالا چنین قصدی نخواهیم داشت. ما مطمئنیم که بعد از این حرف ها نیز، این شایعات مجددا ادامه پیدا خواهد کرد اما در حال حاضر هیچ تصمیمی برای عرضه ی این عنوان بر روی Wii U نداریم. البته این بدین معنا نیست که دارندگان کنسول Wii U از تجربه ی این عنوان بر روی کنسول خود نا امید شوند! شاید در آینده نیز تصمیماتی برای عرضه ی این عنوان بر روی Wii U بگیریم و دارندگان این کنسول، امید خود را از دست ندهند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.