اخبار بازی

فصل دوم League of Legends ، پنج میلیون دلار جایزه!

Riot Games در بلاگ رسمی بازی اعلام کرد که فصل دوم مسابقات قهرمانی بازی‌ League of Legends – که تبدیل به یکی از پرطرفداران ترین بازی های‌ آنلاین شده است – به زودی‌ آغاز خواهد شد و برای این مسابقات بیشترین جایزه را در میان ورزش های الکترونیکی برای بازیکنان تعیین کرده است.

جامعه ی عظیم بازیکنان  League of Legends که هرروز با سرعت چشمگیری در حال افزایش است و حضور این بازی در لیگ های بزرگ و مطرحی چون ESL و WCG باعث شد تا مبلغ جوایز بیشتر شود و طبق گفته ی بلاگ این یک خبر جزئی در مقابل آنچه برای فصل دوم مسابقات برنامه ریزی شده است!

جوایز در تورنومنت های محلی ، کشوری و جهانی به برندگان اعطا خواهد شد و مسابقات سطح کشوری و جهانی به صورت Livestream قابل مشاهده هستند.فصل دوم بازی در پاییز آغاز می شود و با 5 میلیون دلار جایزه ی تعیین شده،صحنه ی‌ مسابقات هیجان بیشتری‌ دارای هیجان و رقابت سنگین تری می شوند.

فصل اول این مسابقات که فقط صد هزار دلار جایزه داشت،‌ مورد استقبال شدید هواداران قرار گرفت و در کل پانزده میلیون نفر برای شرکت در مسابقات ثبت نام کردند که از این تعداد 1.4 میلیون نفر هرروز بازی‌ می کردند و 4 میلیون نفر در ماه حداقل یک بار به سیستم بازی متصل شده اند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن