اخبار بازی

عنوان Scalebound کنسل شد

پیرو شایعاتی که از صبح روی خروجی خبرگزاری‌ها رفت مبنی بر کنسل شدن Scalebound، عنوان انحصاری مایکروسافت که با همکاری استودیو پلاتینوم گیمز و طی مدت 4 سال در حال ساخت بود، دقایقی پیش مایکروسافت این شایعات را تایید کرد.

یکی از نمایندگان مایکروسافت طی بیانیه‌‌ای به IGN این موضوع را تایید کرد: «پس از مشورت و بررسی‌های دقیق، مایکروسافت تصمیم گرفت ساخت Scalebound را متوقف کند. ما به سختی در حال کار برای ارایه بازی‌هایی بزرگ در سال جاری هستیم. بازی‌هایی نظیر Halo Wars 2، Crackdown 3، State of Decay 2، Sea of Thieves و تجربه‌های بزرگ دیگر.»

زمانی که از مایکروسافت پرسیده شد که آیا IP بازی در اختیار آن‌هاست یا پلاتینوم گیمز، نماینده مایکروسافت پاسخ صریحی نداد و به گفتن این نکته که آن‌ها نظری در مورد جزییات توافقات کاریشان با دیگر شرکت‌ها ندارند بسنده کرد. همچنین توضیح اضافه‌ای نیز در خصوص اینکه آیا در آینده مایکروسافت علاقه‌ای به همکاری با پلاتینوم گیمز برای یک بازی جداگانه دیگر دارد یا نه، نداد.

عنوان Scalebound اولین بار در E3 سال 2014 معرفی شد و قرار بود در سال 2017 عرضه شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.