اخبار بازی

عنوان جدید سازندگان The Walking Dead معرفی شد

به تازگی شرکت Telltale سازنده عنوان The Walking Dead در مصابحه ای با GameInformer  از بازی جدید خود با نام The Wolf Among Us رونمایی کرد و امروز عکس هایی از این عنوان منتشر نمود. این عنوان روایت کننده داستان قبل از سری کمیک Fables بوده و شخصیت و قهرمان آن نیز Bigby Wolf نام دارد؛ به طرفداران این کمیک وعده داده شده که با یک داستان جدید و زیبا رو به رو خواهند شد.
Bigby Wolf که با لقب "گرگ بزرگ بد" ("The Big Bad Wolf") نیز شناخته می‌شود پس از تبعید شدن از یک شهر افسانه ای، حال کلانتر یک بخش مخفی در New York است. ماموریت او برپا داشتن آرامش و امنیت در جامعه و در مقابل موجودات و افراد یک مامور دولتی به نام Snow White می‌باشد.
طبق گفته Telltale این شهر دارای انواع و اقسام عوامل عجیب و غریب می‌شود؛ از یک خوک سیگاری از گروه "سه خوک کوچک" تا ماشین دزدی آقای Toad برای انجام رانندگی های خطرناک و وحشتناک!
این کلانتر شجاع باید همه چیز را تحت کنترل بگیرد تا این شهر و ساکنان آن از دید و توجه دنیای انسان ها دور بماند.
لازم به ذکر است که این عنوان خطی نیست و بازیکنان فقط محدود به انتخاب گزینه ها در مواقع مختلف نمی‌شوند؛ آن ها می‌توانند به مکان های مختلف بروند. همچنین برخی از ماموریت ها دارای یک محدوده زمان مشخصی هستند که به هر چه سخت تر شدن بازی کمک می‌کند.
هنوز تاریخ انتشاری مشخص نشده اما می‌توان انتظار داشت که این عنوان مانند The Walking Dead به صورت فصلی و اپیزودی (Episode) منتشر شود.
اطلاعات بیشتر در هفته های آینده منتشر خواهند شد و این عنوان در E3 نمایش داده خواهد شد.

تصاویر منتشر شده:

 border= border= border= border=
 border=

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.