اخبار بازی

علت نبود حالت آفلاین برای نسخه PC بازی Diablo 3 از زبان کارگردان آن

سازنده بازی Diablo 3 یعنی Blizzard علت نداشتن حالت آفلاین برای نسخه PC این بازی را اعلام کرده است.
کارگردان این بازی آقای Joshua Mosqueira طی مصاحبه خود در Eurogamer گفته اند: "کوین مارتنز (طراح محتویات بازی) همیشه می گوید Diablo هنگام بازی کردن با دیگران است که بهترین می شود. زیرا عده کثیری از مردم کنسول های خود را به اینترنت متصل نمی کنند و اینجاست که ایده 4 بازیکن به صورت همزمان بر روی یک صندلی می آید. اما روی PC ما می خواهیم بازیکن ها حس کنند که به یک جامعه بزرگتر از Blizzard و Diablo متصل هستند. این فرصتی است که دارندگان این پلتفرم سود ببرند. تجارت آیتم ها از امنیت بیشتری برخوردار است و محیط اجتماعی بیشتری برقرار است. دلایل زیادی برای اهمیت آنلاین بودن بازی داریم. این تجربه آنلاین است که برای ما مهم می باشد."

آقای Martens در ادامه صحبت ها می افزایند: "این بازی از روز اول به قصد co-op ساخته شده بود. ما co-op را به بازی اضافه نکردیم. این حالت ایده عال بازی است. چیزی نیست که به مردم زور کنیم اما این ایده همیشه در دسترس است. ورود و خروج افراد همیشه از ارزش بهره منده بوه است. زمانی که موارد جدیدی به بازی اضافه می کنیم به آینده نگاه می کنیم و برای غنی تر شدن هرچه بیشتر آن تلاش می کنیم. ما الان نیز کارهای زیادی برای نشان دادن اهمیت آنلاین بودن انجام می دهیم.کسانی که با یکدیگر بازی می کنند از مزایای سیستم مسابقه سازی ارتقاء یافته، شبکه اجتماعی جدید و جایزه های بیشتر بهره می برند."

هنگام بازی بر روی PC شما حالت آفلاین را ترجیح می دهید یا مزایای آنلاین بودن؟!

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.