اخبار بازی

علاقه کوجیما به استفاده از Gray Fox در Metal Gear Rising

هیدئو کوجیما، خالق سری بازی های Metal Gear Solid در آخرین مصاحبه ای که در شهر دبی با شعبه خاورمیانه سایت  IGN داشت، عنوان کرد که علاقه مند بوده به جای Raiden کاراکتر Gray Fox را به عنوان شخصیت اصلی عنوان Metal Gear Rising قرار بدهد.
اماطی این گفتگو، وی عنوان کرد که چنین اتفاقی باید می افتاده و او مجبور بوده تا ساخت این عنوان را به افراد دیگری واگذار کند.


او گفت:
" کارمندان من در Kojima Productions علاقه زیادی به Raiden داشتند، و من نیز به عقیده آنها احترام گذاشتم. من قصد داشتم  به جای توسعه این بازی، تمرکزم را بیشتر معطوف به  نظارت روی روند تولید آن  کنم و دیدم که آنها قصد ارائه یک عنوان اکشن Hack&Slash  با  Katana را دارند، و می خواهند نقش اصلی را بر عهده Raiden بگذارند. من هم فکر کردم که ' خب، باشه، من به نظرتان احترام می گذارم ' . "
 data-src=


" ولی اگر نظر شخصی من را بخواهید، من می خواستم به سراغ کاراکتر Frank Jaegar (همان Gray Fox) بروم. ولی اگر می خواستیم چنین کاری را انجام بدهیم، می بایست خودم وظیفه نوشتن داستان بازی را بر عهده می گرفتم و به دنبال آن هم مجبور بودم تا خودم ساخت بازی را نیز عهده دار بشم. "

کوجیما عنوان کرد، دوست داشته که مسولیت ساخت این عنوان را به " نسل جدیدی "  از تیمش واگذار کند و قصدش این بوده  که " بعضی وقت ها، یک چیز متفاوت را ارائه کند" ؛ و همین امر، در آخر موجب شد که، استودیوی Platinum Games با علاقه وافری که به ساخت عناوین Hack&Slash دارد، در سال 2011 وظیفه اتمام پروژه را بر عهده بگیرد.

 data-src=


او در این باره می گوید:
" قبلا من هیچوقت نمی توانستم مسئولیت ساخت بازی های دیگرم را به سایر افراد بسپرم، ولی در مورد Revengeance، آنها اختیار تام دارند. علاوه بر این، اگر من می خواستم بازی را بسازم و آن را کارگردانی کنم، بازی هیچوقت به این شکلی که الان هست، ساخته نمی شد. من از این که شاهد پیشرفت گروهم هستم و از این که می بینم آنها موفق به خلق چنین عنوان فوق العاده ای شده اند، بسیار خوشحالم."

Metal Gear Rising: Revengeance در 19 فوریه( 1 اسفند 91) در آمریکا و در 22 فوریه (4 اسفند 91) در اروپا منتشر خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.