اخبار بازی

عرضه Watch Dogs و The Crew به بهار 2014 موکول شد

شرکت Ubisoft اعلام کرد که عرضه Watch Dogs و The Crew به بهار 2014 موکول شده است.
این تاخییر برای تمامی نسخه های Watch Dogs است. تیم سازنده این بازی گفته است: "از همان ابتدای ساخت Watch_Dogs آرزوی ما این بوده است که بازی را خلق کنیم که یک عنوان نسل بعد را تداعی کند. به این دلیل است که ما با گرفتن تصمیم سختی عرضه این بازی را به بهار 2014 موکول کرده ایم. شاید خیلی از شما بگویید که چرا حالا چنین کاری را کرده ایم؟ ما تلاش زیادی کردیم که بازی تاخییر نخورد. از همان مراحل اولیه ساخت بازی، هدف ما این بود که کیفیت از بین نرود. زمانی که به تاریخ عرضه نزدیک شدیم و همه چیز در حال تکمیل شدن بود، متوجه شدیم که بازهم به مقداری کار بیشتر نیاز دارد. از این فرصت میخواهیم استفاده کنیم تا از شما تشکر کنیم. ما از پاسخ های شما در اینترنت، نمایشگاه ها و کنفرانس ها کاملا لذت می بریم. ما نمی توانیم تا ملاقات با شما در شیکاگو و بهار سال بعد صبر کنیم. ما مطمئن هستیم که همانطور شما این بازی را دوست دارید، ما نیز کار بر روی آن را دوست داریم."

بازی Watch Dogs در اصل قرار بود 19 نوامبر برای PC, PS3, PS4 Wii U و Xbox 360 عرضه شود. تاریخ عرضه Xbox One نیز 22 نوامبر و PS4 در 29 نوامبر در نظر گرفته شده بود.

 

 data-src=

بازی The Crew در اوایل سال 2014 برای PC, PS4 and Xbox One عرضه خواهد شد.

تکلیف پیش خریدهای باندل این بازی با کنسول های Xbox One و PS4 چیست؟!
پس از این خبر وبسایت Kotaku با Ubisoft پیرامون این موضوع تماس گرفته است که پاسخ آنها بدین شرح است: "سونی، مایکروسافت و نینتندو اهمیت کیفیت بالای یک بازی را برای کنسولشان درک می کنند. روابط ما با سونی همچنان قوی خواهد ماند و ما در آینده خبرهای بیشتری را پیرو مزایای این روابط با PlayStation اعلام خواهیم کرد. امیدوارم افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند منتظر عرضه آن در 2014 بمانند. با کار بیشتر بر روی این بازی یک تجربه بی نظیر را به ارمغان خواهیم آورد."

همانطور که شاهد هستید کمپانی Ubisoft اعلام نمی کند که دقیقا چه خواهد شد.

تغییرات به دلیل اهداف مالی
شرکت Ubisoft اهداف خود را برای سال مالی 2013 الی 2014 تغییر داد (در گذشته 995 میلیون یورو تا 1.045 میلیارد یورو – در حال حاضر 1.420 میلیارد یورو تا 1.450 میلیار یورو).
رئیس این شرکت آقای Yves Guillemot گفته است: "هدف ما در دراز مدت، برنده شدن در نسل بعد است. ما یقین داریم در دراز مدت، این تصمیمات نشان خواهد داد که چه از نظر رضایت هواداران و چه از ارزش برای سهامداران، درست بوده اند. ما در حال خلق فرانچیزی هستیم که ستون های مالی چند سال آینده Ubisoft است. دادن وقت بیشتر به ساخت این بازی، تجربه بهتری را به ارمغان خواهد آورد. با وجود PlayStation 4 و XboxOne ما در سال 2014 شاهد رشد بازار کنسول ها هستیم. این رشد اهداف مالی ما را برای سال مالی 2014-15 و 2015-16 به تحقق خواهد بخشید."

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.