اخبار بازی

عرضه Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes در بهار 2014

کارگردان Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes، آقای Hideo Kojima در کنفرانس خبری خود که برای سایت VG247 ارسال شده اعلام کرده اند که این بازی در بهار سال 2014 عرضه خواهد شد و با Phantom Pain در ارتباط خواهد بود.
آقای Kojima گفته اند:
[QUOTE]توانایی های پیشرفته FOX Engine به من کمک کرده است تا داستانی جدید را به شیوه ای جدید روایت کنم. تفاوت فاحشی در زمینه مواردی که Metal Gear Solid : The Phantom Pain به سری اضافه می کند وجود دارد به همین دلیل می خواهیم تا بازیکنان به راحتی وارد دنیای باز این عنوان و پتانسیل های آن بشوند. در رابطه با همین موضوع، Metal Gear Solid: Ground Zeroes المان های اصلی را معرفی خواهد کرد و بازیکن ها را از قابلیت های جدید که را قرار است تجربه کنند، بهره مند خواهد کرد.[/QUOTE] نسخه فیزیکی Metal Gear Solid: Ground Zeroes در بهار سال 2014 برای PS3 و Xbox 360 به قیمت 29.99 یورو و نسخه دیجیتالی به قیمت 19.99 یورو عرضه خواهد شد. این نسخه دیجیتالی برای PS4 و Xbox One به قیمت 29.99 یورو خواهد بود.
گفته شده است که Ground Zeroes ماموریت نفوذ به زندان کشور کوبا را روایت می کند و وقایع اصلی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را پایه گذاری خواهد کرد.
Box art:
 

GZ_Temp_Pack_360_norating

GZ_Temp_Pack_PS3_norating

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.