اخبار بازی

عرضه ی رسمی 3DS در ژاپن

همانطور که مطلعید نیتندو بالاخره دیروز نسل جدید کنسول های دستی خودش 3DS را در بازار ژاپن با قیمت ¥25,000 عرضه کرد ، بنابر اطلاعات موجود به علت پیش خرید عظیم این کنسول ، کسانی که قصد خرید مستقیم کنسول در هنگام عرضه را داشتند با مشکل کمبود 3DS مواجه شدند .

ظاهرا نیتندو در شیپ اولیه ی خود تنها 400,000 دستگاه 3DS را به فروشگاه ها تحویل داده که اکثرا نصیب پیش خرید کنندگان شده است ،  نیتندو اعلام کرده دوما شیپ بزرگ خود را در چند روز آتی انجام خواهد داد .

بنابر اعلام نیتندو آن ها انتظار دارند 3DS تا پایان مارس در ژاپن به تعداد 1.500.000 دستگاه فروش رود و بعد از عرضه ی آن در بازار جهانی در مدت مشابه 3.500.000 دستگاه از آن نیز در سایر نقاط جهان شیپ کند.

 

همزمان با عرضه ی Nintendo 3DS عناوین ro Evolution Soccer 3DS, Super Street Fighter IV 3D Edition, Samurai Warriors: Chronicles, Bust-a-Move Universe, Nintendogs + Cats, Ridge Racer 3D, Combat of Giants: Dinosaurs 3D, and Professor Layton and the Mask of Miracle. همراه با آن عرضه شدند .

 

ضمنا قرار است 3DS در 25 مارس در اروپا با قیمت €250 ودر 27 مارس با قیمت $249.99 در ایالات متحده به بازار عرضه شود.

 

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.