اخبار بازی

عرضه نسخه ویژه Homefront

به جرات می توان گفت سال 2011 یکی از بهترین سال های برای طرفداران سبک FPS بود. در سال گذشته تمام شرکت های معروف دنیا بازی هایی در این سبک عرضه کردند که از جمله آنها می‌توان به Crysis 2 ، RAGE و Battle-field 3 اشاره کرد که تنها گوشه ای از سیل عظیم این بازی‌ها بوده‌اند. شرکت THQ هم سال گذشته عنوان Homefront را عرضه کرد که توانست به خوبی در بین بازی‌های مشهور این سبک گل کند.

بر اساس خبری که در سایت EuroGamer درج شده می‌توان در تاریخ 23 مارچ نسخه Ultimate Edition که شامل نقشه‌های Fire Sale و The Rock است را تهیه کرد. از اضافات دیگر این نسخه می‌توان به اسلحه 870 Express Shotgun اشاره کرد که فقط برای کسانی بود که نسخه اصلی بازی را پیش خرید کرده بودند.

نسخه اصلی این بازی که داستان خیالی اشغال آمریکا توسط نیروهای کره شمالی را روایت می‌کرد، در تاریخ 8 مارچ 2011 عرضه شد و ادامه این بازی نیز قرار است در تاریخی نامعلوم در سال 2014 توسط Crytek منتشر شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

داود سامانی

از رفیق زیاد شانس نیاوردم! Game

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.