اخبار بازی

عرضه نسخه دموی Dead Space 2 تا قبل از کریسمس

آقای Steve Papoutsis ، مدیر اجرایی پروژه ساخت بازی Dead Space 2  اعلام کرد که ممکن است نسخه دموی این عنوان تا قبل از پایان سال عرضه شود.
 Papoutsis در پاسخ به سوالی که در آخرین اپیزود نمایش بازی در Facebook از او پرسیده شد ، گفت: "افراد زیادی این سوال را از من میپرسند. باید اندکی در مورد این قضیه تفکر کنم اما باز هم میگویم که حواستان را جمع کنید و مدام صفحه Facebook بازی را دنبال کنید ، معلوم نیست در آینده قرار است چه اتفاقاتی بیافتد!
آقای John Riccitiello ، سرپرست شرکت EA نیز چندی قبل در مصاحبه ای گفته بود که Dead Space 2 بسیار ترسناک تر از نسخه اول خواهد بود. با این وجود اگر نسخه دمو تا قبل از کریسمس عرضه شود ، میتوانیم قسمتی از این ترس و وحشت را تجربه کنیم.
Dead Space 2 در تاریخ 28 ژانویه 2011 برای سه پلتفرم PC ، Xbox 360 و PS3 عرضه خواهد شد. افرادی که نسخه Limited را برای PS3 خریداری کنند ، امکان انجام بازی Dead Space: Extraction که با کنترلر Move هماهنگی دارد برایشان فراهم میشود.منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.