اخبار بازی

عدم سازگاری کینکت XBOX ONE با PC


دارندگان کنسول XBOX ONE قادر به اتصال کینکت این دستگاه به کامپیوترهای شخصیشان نخواهند بود این در حالی است که مایکروسافت یک پیشنهاد جداگانه برای فروخته شدن مدلی از سیستم های خود معرفی کرده است.

وب سایت Ars Technica طی بیانیه ای از طرف مایکروسافت اعلام کرده است که کینکت 2 یا کینکت کنسول XBOX ONE قابلیت اتصال به PC های خانگی را نخواهد داشت. این سیستم یک طراحی کاملا خاص و همچنین یک کانکتور اختصاصی به جای USB خواهد داشت. شرکت، همانطور که بسیاری از علاقمندان دوست دارند، این سیستم را مطابق میل شان نساخته است و مثل گذشته به کمک یک آداپتور به درگاه USB کامپیوتر وصل می شود.

در آینده یک سخت افزار جداگانه ای با نام کانکتور مستقیم USB برای کینکت عرضه خواهد شد. سخنگوی مایکروسافت در این زمنیه به Ars Technica می گوید: " کینکت نسل بعد برای سیستم عامل Windows به طور کامل تست شده است و تمامی تجربیات کیکنت را دربر خواهد گرفت. کینکت XBOX ONE نیز طراحی و ساخت اش کاملا تمام شده و در مراحل آزمایش با XBOX ONE می باشد."

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.