اخبار بازی

طولانی‌تر بودن بخش Spartan Ops بازی Halo 4 نسبت به کل Halo 3: ODST

به تازگی لیست Achievement های بازی Halo 4 از سوی 343 منتشر شده که فقط 8 عدد از آن ها مربوط به بخش داستانی بازی می‌باشد؛ با این حال آقای Frank O’ Connor عضو 343 اعلام داشته است که اختصاص تعداد کم Achievement ها به این بخش به معنای کوتاه بودن بازی نبوده و حتی قسمت Spartan Ops که به صورت DLC می‌باشد نیز نسبت به Halo 3: ODST طولانی تر است.
در متنی که در neogaf توسط O’Conner و در مورد مدت زمان Halo 4 نوشته شده بود، وی اذعان داشت: "تعداد مراحل بازی ربطی به طولانی بودن یا نبودن بخش داستانی بازی نداشته و این نسخه نیز مانند بقیه Halo ها بخش داستانی طولانی خواهد داشت به علاوه که Spartan Ops و بخش های دیگری نیز در بازی وجود دارند."
طراح شرکت 343 آقای David Ellis در این مورد می‌گوید: "بخش Spartan Ops این نسخه به تنهایی از کل Halo 3: ODST طولانی تر است. لازم به دکر است که بخش های داستانی و Spartan Ops توسط دو تیم مجزا ساخته می‌شوند؛ همان گونه که Frank نیز اشاره کرد، بخش داستانی بازی بسیار مهم و ارزشمند بوده و کیفیت نسخه های قبلی سری را حفظ کرده است."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.