اخبار بازی

طراح GOW:A از ساختار PS4 می گوید

طراحان گرافیکی استدیو SCE Santa Monica Studio آقایان Ben Diamand و Cedric Perthuis از چگونگی سیستم کنسول نسل بعدی Sony یعنی PlayStation 4 کاملا راضی هستند.

در مصاحبه ای که آقای Diamand با سایت Eurogamer داشت، گفت: "این کنسول قطعا تغییرات حیرت آوری داشته است. از نظر فنی، حافظه ی DDR5 آن من رو بیش از هر چیزی شگفت زده کرده است، همچنین وجود 8 GB رم نیز خیلی خوشحالم می کند. به طوری که من یقین دارم می تواند عناوین قدرتمندی بر جای بگذارد."

"در واقع، از زمانی که PS4 معرفی شد، با میزان زیادی از توجهات رسانه ها و کارشناسان به دلیل قدرت زیاد و Memory بالای این کنسول شاهد بودیم. استدیوی SCE Santa Monica و دیگر استدیو های بازی سازی همه در بحت از ساختار PS4، از جمله ویژگی های مختلف و تغییرات اشاره شده بودند."

در حال حاضر این استدیو مشغول عنوان های PlayStation All-Stars Battle Royale و God of War: Ascention هستند. واقعا جالب است که آنها چه ذهنیتی از نسل بعدی دارند و شاید قسمتی از این ها را در E3 جاری مشاهده کنیم. 

منبع

مطالب پیشنهادی:

مهدی مکری

"Alone is what i have, Alone protects me"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.