اخبار بازی

طراح استودیو Human Head: عرضه نشدن Prey 2 دیوانگی است

طراح استودیو Human Head، آقای Nathan Cheever، کمپانی Bethesda را در صورت عرضه نکردن عنوان Prey 2 دیوانه خواند. این عنوان که یک شوتر اول شخص با درون مایه های علمی- تخیلی است، مدت زمان زیادی در دست توسعه بوده است.

 

وی در پاسخ به یکی از طرفداران این بازی که از او پرسیده بود که چرا این عنوان را عرضه نمی‌کنند، گفت: " این دیوانگی است که آن را عرضه نمی‌کنند، چرا که افراد بسیار زیادی خواستار آن هستند."

 

وی افزود: " این بستگی به Bethesda دارد که در مورد آن چه کاری انجام دهد. بهترین کاری که شما می‌توانید انجام دهید این است که از آن ها بپرسید که چه چیزی در سر دارند. به عنوان مثال، می‌توانید از رئیس بخش بازاریابی، آقای Peter Hines سوال کنید."

 

وی هم چنین اذعان داشت که به عقیده او، این عنوان بر روی سخت افزار های کنونی هیچ گونه مشکلی ندارد و عرضه آن در نسل بعد، هیچ تفاوتی حاصل نخواهد کرد.

 

او تصریح کرد: " Prey 2 هیچ گونه مشکلی بر روی نسل کنونی سخت افزارها ندارد. نسل بعد همیشه شرایط بهتری را مهیا خواهد کرد اما لزومی نخواهد داشت چرا که این عنوان برای این نسل طراحی شده است."

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.