اخبار بازی

صحبت های راک استار در مورد نسخه ی دوم عنوان Red Dead Redemption

کمپانی مشهور راک استار در طی پرسش و پاسخی که در بلاگ خود در مورد نسخه ی دوم عنوان Red Dead Redemption شده بود، به صورت غیز مستقیم ساخت ادامه ی این IP را تایید کرد.

این موضوع زمانی جدی شد که یکی از بازدید کنندگان بلاگ سوالی را مطرح کرد که بدین شرح بود: "همه علاقه مند هستند که بدانند آیا دنباله ای برای این بازی در کار خواهد بود یا خیر ؟!" و راک استار در پاسخ به این سوال گفت: "ما همه ی IP های خود و مخصوصآ عنوان Red Dead Redemption را بسیار دوست داریم. همه ی ما می دانیم که طرفداران این بازی به شخصیت اصلی آن یعنی جان مارسون علاقه ی زیادی دارند و همین باعث خشنودی ما خواهد بود. ساخت پروژه ی وسترن همیشه برای ما هیجان خاصی را ایجاد می کند و همه ی ما از ساخت عنوان های وسترن خوشحال می شویم.

البته سوالات دیگری پیرامون عنوان های L.A Noire و همچنین Bully شده بود که راک استار در پاسخ به آنها اعلام کرد: "ما عجله ای برای ساخت ادامه ی عنوان های خود نداریم و البته این راهم اضافه کنیم که این بدین معنا نیست که ادامه ای برای ساخت عنوان های خود در نظر نمی گیریم و حتمآ در آینده شاهد اخبار بهتری پیرامون این صحبت ها خواهید بود."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.