اخبار بازی

صحبت‌های Tecmo Koei پیرامون سری بازی‌های Atelier

چندی پیش شرکت Tecmo Koei ناشر سری بازی‌های Atelier اعلام کرد که نسخه اروپا و آمریکای بازی Atelier Escha & Logy شامل هر دو صدا (دوبله) انگلیسی و ژاپنی خواهد بود، حال مسیولان این کمپانی از طریق توییتر عنوان کردند که از این پس تمامی بازی‌های سری Atelier (نسخه اروپا و آمریکا) دارای هر دو صدا (دوبله) انگلیسی و ژاپنی است.

Tecmo Koei گفت: 'ما بابت اتفاقی که برای بازی Atelier Ayesha افتاد متاسفیم، همچنین از تمامی طرفداران که احساسات خود را در رابطه با دوبله و صداگذاری بازی با ما در میان گذاشتند متشکریم.

ما با شرکت Gust (سازنده سری Atelier) صحبت کردیم و از این پس مطمئن هستیم که تمامی بازی‌های تولید شده توسط آن‌ها دارای هر دو صدا (دوبله) انگلیسی و ژاپنی خواهد بود.'

لازم به ذکر است که بازی Atelier Ayesha یکی از معدود بازی‌های سری Atelier بوده که نسخه اروپا و آمریکا آن تنها دارای دوبله انگلیسی بود و همین مسئله باعث به وجود آمدن اعتراضات شدیدی از طرف طرفداران شد.

بازی Atelier Escha & Logy جدیدترین بازی از سری Atelier ذر تاریخ‌های 7 و 11 مارچ سال 2014 به ترتیب در اروپا و آمریکای شمالی برای کنسول PS3 منتشر خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.