اخبار بازی

صحبت‌های سازندگان Castlevania مبنی بر پروژه‌ی نسل بعد آن‌ها

طبق اطلاعات منتشر شده، ممکن است که استدیوی سازنده سری Castlevania یعنی Mercury Steam، پروژه‌ی بعدی خود را روی کنسول‌های نسل بعد یعنی Xbox One و PS4 عرضه کنند.

از یکی از مسؤولان استدیوی MS یعنی آقای Dave Cox پرسیده شد که "آیا شما قصد دارید عنوان Castlevania: LoS2 را برای نسل بعد عرضه کنید؟"

آقای Dave Cox در پاسخ به این سئوال گفت: "ما ساخت پروژه‌ی بعدیمان را برای نسل آینده در ذهن خود داریم." وی بیشتر در مورد این سئوال، صحبت نکرد.

او در مورد این قضیه صحبت نکرد که عنوان بعدی این استدیو، قرار است چه بازی‌ای باشد. اما لازم به ذکر است که در سال گذشته، وی اظهار داشت که استدیوی Mercury Steam ایده‌های جالب و فوق‌العاده برای ساخت یک بازی بر اساس سری Contra دارد. او گفته بود: "من بسیار به سری Contra علاقه دارم و مایل هستم در آینده، دنباله‌ای برای این سری بسازم."

گفتنی است که در اوایل این ماه، دامنه‌ای با نام Contra Run and Gun ثبت شد که هنوز مشخص نشده است که کونامی برای چه بازی‌ای این دامنه را ثبت کرده است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.