اخبار بازی

شماره ی بعدی مجله ی GameInformer به GTA V اختصاص دارد

بسیاری از گیمرهای دنیا در سراسر جهان برای بدست آوردن اطلاعات جدید از عنوان GTA V توسط راک استار لحظه شماری می کنند. عنوانی که از نظر بسیاری از منتقدین گیم در دنیا به عنوان پدر عنوان های Open World شناخته شده است و از محبوبیت بسیار بالایی در بین گیمرهای دنیا برخوردار است.

اما به نظر می رسد که قرار است انتظارها برای بدست آوردن اطلاعات جدید از این بازی به اتمام شود و طبق گفته های راک استار، در شماره ی بعدی مجله ی GameInformer اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر خواهد شد و بسیاری از سوالات طرفداران این بازی پاسخ داده خواهد شد.

همچنین سردبیر مجله ی GameInformer در توییت خود رسمآ اعلام کرد که کاور نسخه ی بعدی مجله به عنوان GTA V اختصاص دارد که از همین رو میتوان امیدوار بود که اطلاعات خوبی از این بازی منتشر شود. و اما مهم ترین سوالی که شاید ذهن تمامی طرفداران این بازی را به خود درگیر کرده باشد، تاریخ عرضه ی این عنوان است که در همین راستا سردبیر مجله ی GameInformer اعلام کرد که فعلآ اطلاعاتی از تاریخ عرضه ی این بازی فاش نمی شود اما اطلاعات جدیدی که در اختیار خوانندگان قرار می گیرد، آنها را تا زمان عرضه ی بازی راضی نگه خواهد داشت.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.