اخبار بازی

شرکت سازنده «PlayerUnknown’s Battlegrounds» از «Epic Games» شکایت کرد

«Pubg Corp.» شرکت سازنده عنوان محبوب «PlayerUnknown’s Battlegrounds» چند ماه پیش شرکت «Epic Games» را متهم به تقلید از این عنوان کرده و از این لحاظ ابراز نگرانی کرده بود. به نظر میرسد این شرکت به صورت جدی قصد  پیگیری این موضوع را دارد.

 

 width=

 

«Pubg Corp.» که بارها از عرضه حالت بتل رویال برای عنوان «Fortnite» ابراز نارضایتی کرده و آن را یک تقلید کامل از «PUBG» خوانده بود , به طور رسمی از شرکت «Epic Games» , سازنده این عنوان , شکایت کرد.به نظر میرسد دلیل اصلی این حرکت عرضه عنوان «Fortnite» در آسیای شرقی توسط یک همکاری مشترک بین دو شرکت «Epic Games» و «Neowiz» میباشد. این دو شرکت قصد دارند «Fortnite» را در سرتاسر گیم نت های کره جنوبی به صورت گسترده عرضه کنند. عنوان «PUBG» از مشکلات گسترده ای از جمله عدم بهینه سازی نه چندان خوب بر روی «PC» و «Xbox one» رنج میبرد و «Epic Games» با بهینه سازی و عرضه «Fortnite» بر روی پلتفرم های بیشتر توانسته درصد زیادی از پلیرهای «PUBG» را جذب عنوان خود کند.«Fortnite» هم اکنون به یکی از پر در آمدترین بازی های این نسل تبدیل شده است. متاسفانه جزئیات بیشتری از پرونده به صورت عمومی منتشر نشده است.
مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.