اخبار بازی

سیستم جدید Anti-Lag به زودی در Destiny

« Bungie » استودیوی سازنده عنوان معروف « Destiny  » یک سیستم Anti-Lag  را به بخش Matchmaking  قسمت رقابتی این عنوان یعنی «Crucible  » اضافه خواهد نمود.

در ادامه با ما در « بازی سنتر » همراه باشید.

 data-src=

 

 

پس از آن که سیستم‌ بالانس بازیکنان بر مبنای مهارت معرفی و به کار گرفته شد اما در ادامه این نوع جداسازی بازیکنان کنار گذاشته و بانجی به دنبال اصلاحات و اجرای تنظیماتی بر علیه Lag افراد با Latency (تاخیر) بالا برآمد. این تنظیمات در Control  و  Iron Banner چند هفته اخیر آزمایش شده‌اند و انتظار می‌رود که در به روزرسانی سریع این بازی در تاریخ 8 مارچ به طور کلی در بازی اعمال شوند.

Derek Carrol طراح ارشد بانجی در سایت این استودیو نوشت:

« این تنظیمات سخت‌ترین و شدیدترین اقداماتی است که ما برای پایین نگه داشتن Latency  ( تاخیر) در  Destinyاعمال کرده ایم. »

در کنار این موارد  بانجی سیستم Damage Referee را هم به تمامی مدهای بازی اضافه نموده است. این سیستم می‌تواند در درگیری‌های بین دو نفر و هنگامی که یکی از آن دو Lag  دارد شخص پیروز را تعیین کند.

Carroll در ادامه افزود که این سیستم‌ها کشش و انعطاف لازم نسبت به اصلاحات و بهبودها را دارا بوده و دست آن‌ها را برای تغییرات در آینده باز خواهد گذاشت.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.