اخبار بازی

سفر به گوشه و کنار سرزمین Dragon Age: Inquisition با یک ویدیو جدید

Bioware اخیرا ویدیویی از یک‌سری نواحی و مناطق Dragon Age: Inquisition منتشر کرده است.

 

این ویدیو که “Discover the Dragon Age” نام دارد، نشان دهنده مناطقی از بازی با اکوسیستمی واقعی و با حضور حیوانات، شکارچی ها، دوارف‌ها و … است.

 

Cameron Lee سازنده بازی، درباره این ویدیو می‌گوید: "پرداکندگی جمعیت دنیای DA بر پایه سیستمی فوری و متغیر قرار دارد، بطوری‌که: هرآنچه را که با آن رو به رو می‌شوید، خود را بر اساس اینکه چگونه تعادل منطقه را به هم زده و وارد آن می‌شوید، تطابق می‌دهد؛ شهرهایی را خواهید دید که توسط راهزنان مورد تاخت و تاز قرار گرفته، گوزن‌هایی که در حال فرار از دسته گرگ ها هستند، غول (giant) هایی که در حال تغزیه از خرس‌ها هستند و همین‌طور، سناریوهای بی‌شمار دیگر.

 

وی در ادامه افزود: "هنگامی که ما ساخت Dragon Age: Inquisition را آغاز کردیم، یکی از اهداف اولیه مان، حیات بخشیدن به دنیای بازی و نزدیک کردنش به واقعیت بود تا به بازیکن، این حق انتخاب که در این دنیای وسیع و تو در تو می‌خواهد چه کسی شود، داده شود. ما این هدف را با استفاده از موتور Frostbite عملی کردیم. این موتور از نواحی بسیار بزرگ و پهناور، تخریب‌پذیری و پیشرفته‌ترین تکنولوژی نسل بعدی که تابه‌حال دیده‌ایم، پشتیبانی می‌کند.

Dragon Age: Inquisition اولین بازی نسل بعدی BioWare است. همچنین، جاه‌طلباته ترین بازی ما، تا به حال! این بازی از لحاظ مقیاس، چشمگیر بوده و تنوع مکان‌های بازی، موجودات و نواحی مخفی که در طول سفر خود، آن ها را کشف خواهید کرد، شما را شگفت زده خواهند کرد."

 

Dragon Age: Inquisition قرار است پاییز سال 2014 برای PC ،PS3 ،PS4 ،Xbox 360 و Xbox One عرضه شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن