اخبار بازی

سرویس‌های آنلاین Batman: Arkham Origins قطع خواهند شد

سرورهای بازی Batman: Arkham Origins غیر فعال خواهند شد. Warner Bros.، ناشر این بازی، بتازگی تائید کرده است که سرور‌های آنلاین این بازی از روز یکشنبه 14 آذر ماه [4 دسامبر میلادی] غیر فعال خواهند شد. این به این معنی‌ست، که بخش چند نفره‌ی آنلاینی که برای این بازی در نظر گرفته شده بود، از روز مشخص شده، غیر قابل دسترس خواهد بود.

در بخش چند نفره‌ی این بازی، کنترل یکی از قهرمانان یا خائنین موجود در داستان بازی را عهده دار می‌شوید و با دیگران به تجربه‌ی این بخش می‌پردازید. شایان ذکر است که پس از فرا رسیدن موعد مقرر، همچنان می‌توانید بخش تک نفره‌ی داستانی این بازی را تجربه کنید. یک سری از اچیومنت‌های این بازی مخصوص بخش چند نفره‌ی آنلاین آن است که اگر تاکنون آن‌ها را بدست نیاورده‌اید پیشنهاد می‌کنیم از این فرصت باقی‌مانده نهایت استفاده را ببرید.

بازی Batman: Arkham Origins در مجموعه‌ی اخیر این سری محبوب یعنی، Return to Arkham موجود نیست؛ این بازی بر خلاف دیگر ساخته‌های استودیوی Rocksteady در زمان عرضه با واکنش مثبت منتقدین و بازیکنان مواجه نشد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.