اخبار بازی

سرنوشت نسخه ویتا BioShock در دستان Take-Two و Sony

به گفته Ken Levine  سرنوشت ساخت نسخه ویتا بازی BioShock  در دست Take-Two و سونی است.  از E3 2011 که رییس شرکت Irrational Games توضیحاتی پیرامون این نسخه از بازی BioShock داد تاکنون خبری از این عنوان منتشر نشده بود. در گفتگوی Ken Levine با سایت Eurogamer داشته است عنوان کرده بود که علاقه به ساخت نسخه ای از بازی بایوشاک برای کنسول دستی سونی دارد اما تصمیم گیری در این مورد از عهده وی خارج است.
وی در این مورد می گوید: "تصمیم گیری در مورد نسخه BioShock برای کنسول ویتا هم اکنون بر عهده اعضای شرکت Take-Two و سونی است. متاسفانه من در این زمینه نقشی را ایفا نمی کنم چون سال هاست که شرکت خود را فروخته ام. این عنوانی بو که من خیلی به آن علاقه مند بودم و طراحی هایی برای آن در ذهن داشتم، سوال اصلی این جا است که آیا این افراد می توانند به تصمیم مناسبی دست پیدا کنند که همگان از نتیجه آن خوشنود باشند؟" با این حال نباید به این مساله که نسخه ویتا مرتبط با  BioShock Infinite است امیدوار بود. آقای Levine در این مورد می گوید: "من هرگز نگفتم که این نسخه ای از BioShock Infinite است.  من همیشه در مورد عناوینی که چیز زیادی برای نمایش از آن نداریم با احتیاط صحبت می کنم زیرا این مساله مربوط به آینده است و من سعی می کنم در این زمینه مراقب باشم."
در ماه مارس وی در این مورد که چرا پیش از شروع ساخت نسخه ویتا عنوان ،BioShock این نسخه رونمایی شد به Eurogamer گفته بود: "شرکت سونی پلتفرم Vita را عرضه کرده بود و براشان مهم بود که حمایت بازیسازان را از این کنسول دستی نشان دهند فارق از اینکه بازی های آن ها در چه مرحله ای از ساخت است. سونی برای ما حامی خوبی بوده است و من هم کسی نبودم که این حمایت را بی جواب بگذارم."
آقای Ken Levine در ادامه می گوید: "نه فقط در سطح کاری و شغلی بلکه در سطح فردی هم آن ها با ما خوب بودند.  هر بار که ما را می دیدند با ما به خوبی برخورد می کردند ، بنابراین وقتی از ما درخواستی کردند من هم به آن ها جواب مثبت دادم. حتی با وجود اینکه برخلاف روال طبیعی من بود."
او در پایان گفته بود: "من قصد نداشتم تا چیزی بیش از حد معمول را به آن ها عرضه کنم. من فقط گفتم که این کار را انجام خواهیم داد، من نمی خواستم چیزی را عرضه کنم که در آن زمان به دید کاملی پیرامونش نرسیده بودیم."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن