اخبار بازی

سرقت نرم افزاری غیر قابل توقف است

استودیو Mad Finger Games سازنده Dead Trigger معتقد است که سرقت های نرم افزاری (piracy) غیر قابل توقف هستند. این استودیو پیشتر عنوان Dead Trigger را بر روی iOS و Android به صورت مجانی عرضه کرده بود. آقای Marek Rabas ریاست این استودیو عنوان کرد: "بازی ها همیشه به سرقت می روند، و در واقع کار زیادی هم از دست ما ساخته نیست. من معتقدم راهی برای جلوگیری از سرقت نرم افزاری وجود ندارد." او در ادامه صحبت هایش عنوان کرد: "فقط تصور کنید به ازای یک نفر که بازی را قانونی خریداری می کند، 9 نفر از  10 نفر از راه غیرقانونی به انجام بازی بپردازند. همین قدر کافی است برای شما که بدانید اگر فقط یک نفر نسخه سرقت شده بازی را خریداری کند، شما دو برابر پولتان را از دست می دهید. هدف اصلی ما این نیست که پول زیادی را بدست بیاوریم، و البته نمی خواهیم به مانند دیزنی کمپانی خود رابه قیمت میلیون ها دلار بفروشیم. همچنین علاقه ای هم نداریم که در هر سه ماه مالی سال به سرمایه گذاران این امید را بدهیم که سود بیشتری را نصیب آنها می کنیم. اگر بخواهم ساده بگویم ما فقط از ساخت بازی ها لذت می بریم."
او در پایان به این نکته اشاره کرد: "ما از کمپانی هایی که سازنده سخت افزار هستند در خواست تضمین و حمایت داریم. سخت افزار های آنها بخاطر محصولاتی که ما و شرکت های مشابه عرضه می کنند به فروش می رود، پس آنها هم باید در عوض از بازی های ما در مقابل سرقت ها پشتیبانی کنند."

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.