اخبار بازی

سرانجام گرافیک Borderlands چه شد !

ایا گرافیک این عنوان Cel-shade است؟ خیر. پس چی میتونه باشه؟ اگر به این مسئله علاقه دارید که گرافیک Borderlands از چه سبکی بهره میبرد ادامه مطلب را بخوانید.

طبق گفته های طراحان این عنوان برای طراحی بافت ها از یک نوع تکنیک استفاده شده که طی ان بافت ها با دست کشیده میشوند، سپس اسکن شده و در Photoshop رنگ امیزی میشوند. در اینجا به وسیله Photoshop و ترکیب ان با نرم افزار دیگر خط هایی به سبک کامیک بوک ها به دور شخصیت ها و ابجکت ها کشیده میشود. همچنین با استفاده از سایه های لبه دار این طراحی هر چه بیشتر به نقاشی شبیه میشود. در اخر شخصیت ها با مقیاس های غیر طبیعی تغییر اندازه پیدا میکنند و این باعث میشود که گرافیک و طراحی ها بیشتر شبیه به کامیک بوک شود.

در ادامه Gearbox اولین تصویر رسمی از طراحی هنری این عنوان را عرضه کرده است که در اینجا میتوانید ان را با رزولوشن بالا مشاهده کنید. هر چند گرافیک به گفته سازندگان Cel-shade نیست اما از هر نوع طراحی که در ان استفاده شده باعث شده که طراحی گرافیکی بازی جلوه ای زیبا به خود بگیرد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.