اخبار بازی

سرانجام، LOTR Online مجانی شد

بله. درست می بینید. بالاخره طرفداران این بازی، که به علت نداشتن امکانات پرداخت اشتراک ماهیانه این بازی، از بازی کردنش منصرف شدند، اکنون می توانند به صورت مجانی وارد این دنیای بزرگ بشوند.

این بازی یه MMO آنلاین ساخت شرکت Turbine می باشد که به بر اساس کتاب های مشهور تاکین ساخته شده است؛ که با به اندازه کافی طرفداران خوبی برای خود دست و پا کرده و از این بازی آنلاین یه عنوان یکی از بهترین عناوین در سبک خود نام برده می شود.

قابل ذکر است که بخش داستان اصلی یا به زبان دیگر Main Story این بازی به صورت مجانی از امروز قابل بازی است. اما برای مراحل و ماموریت های فرعی هنوز هم باید مقدار ناچیزی هزینه متحمل شوید. بخش بازیکن در مقابل بازیکن (Player Vs. Player) نیز همچنان هزینه خواهد داشت. اما به جرئت باید گفت که دنیای Main Story این بازی به قدری بزرگ است که شما را راضی نگاه خواهد داشت.

بسته های افرایشی یا همان Add-on هایی نیز وجود دارند که به داستان اصلی مربوط می شوند و آن ها نیز در لیست بخش های مجانی قرار می گیرند.

اگر تا کنون با این دنیا آشنا نبودید هم اکنون به این سایت بروید و بازی را دانلود کنید. منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.