اخبار بازی

سایت‌های Dance Central و Rock Band مورد هجوم قرار گرفتند


Harmonix در یک بیانیه، رسماً اعلام کرد که سایت‌های دو بازی Dance Central و Rock Band مورد حمله قرار گرفته شده است. کاربران برای این که اطلاعات آن‌ها در امان بماند، نیاز دارند که رمزعبور خود را تعویض کنند.
زمانی که این دو وبسایت مورد حمله قرار گرفت، سریعاً وضعیت این دو به حالت تعلیق درآمده است تا اطلاعات بازیکن حفظ شود. بنابر گزارش منتشر شده هنوز هیچ اطلاعاتی از کاربران دزدیده نشده است اما Harmonix هشدار داده است که کاربران هرچه سریع‌تر رمز عبور خود را عوض کنند تا مورد هجوم قرار نگیرند. همین‌طور اعلام شده است که از رمزعبورهای مشابه در جاهای مختلف استفاده نکنید و به سرعت آن را تغییر دهید.
یکی از این سایت‌ها باز شده است و با Back-Upـی که از قبل برای آن گرفته شده بود، در حال اجرا است تا کاربران بتوانند به راحتی از سایت استفاده کنند و PassWord خود را تغییر دهند. به عبارتی دیگر هنگامی که می‌خواهید وارد اکانت خود شوید، نیازمند به تعویض پسورد هستید و در غیر این صورت، قادر نیستید که از این سایت استفاده کنید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.