اخبار بازی

سازندگان Forza 6 از چیز خاصی سخن می گویند

اصولا وقتی صحبت از سوپرایز از طرف استودیو «Turn 10» خالقان سری فورتزا به میان می‌آید، آن‌ها واقعا سوپرایز ویژه‌ای در چنته دارند. این‌بار سوپرایز آن‌ها چیست؟ در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

عنوان «Forza Motorsport 6» (فورتزا موتور اسپورت 6) دو ماه قبل منتشر شد و توانست بازخوردهای مناسبی را از جانب طرفداران و منتقدان به دست آورد. هر چند این هفته با عرضه اولین «DLC» مربوط به ماشین‌های جدید همراه بود، اما به نظر می‌رسد این تمام ماجرا نیست. مدیر بخش ارتباطات فورتزا در بیانیه‌ای پس از انتشار اولین DLC بازی گفت:

«ما بعد از این یک چیز ویژه، که فکر می‌کنیم شما آن را دوست خواهید داشت، برای معرفی داریم. در حاضر نمی‌خواهم و اجازه ندارم بیشتر درباره این موضوع صحبت کنم، پس بگذارید در حد «چیزی برای معرفی» باقی بماند.»

اخیرا Turn 10، یک «Ford Mustang G 2015» را با طرح خاص «Osiris» که از «Halo5: Guardians» انحصاری دیگر مایکروسافت در این تعطیلات گرفته شده بود، در اختیار عموم گذاشت. برای اعضای VIP نیز یک «Ford Shelby GT340R 2016» با طرح «مستر چیف» و «343i» منتشر شد.
برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر پیرامون فورتزا 6، می توانید از اینجا نقد بازی‌سنتر را مطالعه کنید.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.