اخبار بازی

سازندگان تیزر جعلی PlayStation 4: نزدیک به 300 ساعت وقت صرف کردیم

چندی پیش تیزری در اینترنت منتشر شد که همگان آن را برای کنسول PS4 خواندند. این تریلر کوتاه آنقدر حرفه‌ای و زیبا خلق شده بود که اگر شرکت سونی لب به تکذیبش نمیزد، کسی بر جعلی بودن آن شک نمی‌نمود. در همین راستا یک سایت فرانسوی در طی تحقیقاتی که داشت پرده از سر این تیزر برداشت و توانست مصاحبه کوتاهی را با سازندگان آن داشته باشد.

سازندگان تیزر جعلی و حرفه‌ای PS4 یک استودیو فرانسوی می‌باشد با نام "Slot B" که در سال 2012 تاسیس شده است. Slot B ساخت و مونتاژ این گونه ویدئوها را به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌دهد. این استودیو در مصاحبه خود یکی از دلایل خلق این تیزر را آزمایش سیستم روشنایی جدیدشان با نام "ring light" نامیدند و به همین دلیل کنسول PS4 را برای این کار انتخاب کردند.

آقای Toulouse از این استودیو اذعان کرد که هرگز فصد فریب مردم را نداشتن و اگر به سایت YouTube بروند می‌بینند با نام ناشناس گزاشته شده است و ما همیشه کارمان برای سرگرم کردن مردم بوده است و آشنایی بیشتر آنان با این گونه موارد بوده است.

وی در آخر نیز اذعان کرد ساخت این تیزر چیزی حدود 300 ساعت به طول انجامیده است که:
 

  • یک روز برای فیلمبرداری
  • 4 روز برای مدل سازی ساخت انیمیشن 3D
  • منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.