اخبار بازی

سازندگان‌ BF4: تفاوت چندانی بین ساخت بازی برای PS3 و PS4 وجود ندارد

در مصاحبه‌ای با مجله رسمی Playstation رییس بخش چندنفره بازی BF4 آقای Aleksander Grondal اذعان کرد که طراحی بازی برای PS4 تفاوت چندانی با طراحی آن برای PS3 ندارد. و البته دلیل این طبیعت نسل بعدی بودن موتور بازی یعنی Frostbite 3 است.

"این برای ما واقعا تفاوت چندانی ندارد. ما یک موتور مقیاس پذیر داریم، زمانی که BF3 را منتشر کردیم این موتور در همان زمان آماده برای نسل بعد بود. ما بازی را به صورت موازی برای تمام پلتفرم ها میسازیم، پس برای ما ساختن بازی برای PS4 تغییر بزرگی نیست."

او همچنین از وجود قابلیت Share در کنسول PS4 ابراز خرسندی کرد. "قابلیت به اشتراک گذاری سال‌هاست در PC وجود دارد، من بسیار هیجان‌زده هستم تا ببینم بازیکن ها لحضه‌های بازی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند."

بازی برای Playstaion 4 در روز عرضه این کنسول یعنی 15نوامبر (24 آبان ماه) در دسترس خواهد بود، بازی برای کنسول های نسل حاضر و PC در تاریخ 29اکتبر (7 آبان ماه) عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.