اخبار بازی

ساخت Splatterhouse به سازنده هاي اصليش برگردانده شد !!

در ماه فبريه شركت Namco Bandai به دلايل نا معلومي قرداد خود را با استوديو بازيسازي Bottlerocket بر سر ساخت بازي Splatterhouse كنسل كرد. اما به نظر ميرسد Namco از كار خود پشيمان است !!

زماني كه كار ساخت Splatterhouse از Bottlerocket گرفته شد شركت Namco دليل اين كار را مسائل فني اعلام كرد و اظهار داشت كه كار ساخت بازي به تيم سازنده Afro Samurai محول خواهد شد. اما مشكل اينجاست كه هيچ كدام اعضاي اين تيم نميدانند كه چرا بازي به اين شكل ساخته شده و تكميل بازي كه اصلا در ان شريك نبوده اند خيلي سخت خواهد بود.

يكي از منابع نزديك به Namco اعلام كرده كه اين شركت به تازگي يك استوديو جديد در سن ديگو افتتاح كرده و چيزي بين 10 الي 20 نفر از اعضاي Bottlerocket در ان استخدام شده اند تا كار ساخت Splatterhouse را تمام كنند.

Bottlerocket به تازگي بر روي عنوان Scratch: the Ultimate DJ كار مي كند اما مشكلات زيادي گريبان گير اين تيم بوده است. علاوه بر كنسل شدن كار بر روي اين Splatterhouse , يكي از بازي هاي انها به نام Flash ( برگفته از قهرمان كميك بوك ) به خاطر بسته شدن شركت Brash كنسل شد.

مطالب پیشنهادی:

کسری کریمی طار

فيلم.بازي.خواب. فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.