اخبار بازی

رویداد TGC2018 آغاز شد

رویداد Tehran Game Convention 2018 با حضور بیش از 1300 شرکت کننده، 46 سخنران خارجی و 26 سخنران داخلی، 24 ناشر خارجی و 10ها شرکت بازی‌ساز ایرانی و خارجی رسما از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌‌ای،  در مراسم افتتاحیه این رویداد، Kate Edwards  مدیر سابق اتحادیه تولیدکنندگان بازی جهان (IGDA) و حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سخنرانان کلیدی هستند.

پس از مراسم افتتاحیه نیز در رویدادی جذاب و در بخش Pitch Fest، نامزدهای «جایزه گیمیستان» فرصت خواهند داشت بازی‌های خود را به ناشران، سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان این حوزه معرفی کنند.

در بخش نمایشگاهی این رویداد نیز 60 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند. همچنین 5 مسترکلاس TGC2018 نیز دیروز در انستیتو ملی بازی‌سازی برپا شد.

با تمهیدات اندیشیده شده از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، اهداف و تمرکز این رویداد روی توسعه دانش بازی‌سازان ایرانی و صادرات بازی‌های کشورمان به بازارهای جهانی خواهد بود.

بسیاری از تیم‌های بازی‌سازی برای برطرف کردن مشکلات‌شان و بهبود کیفی پروژه‌ها، در کنفرانس‌های متنوع این رویداد شرکت می‌کنند. همچنین پس از برگزاری TGC2017، تیم‌های بازی‌سازی مختلفی پروژه‌های بین‌المللی خود را آغاز کرده‌اند و رویداد امسال فرصتی طلایی برای آنها در جهت مذاکره با ناشران خارجی محسوب می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.