اخبار بازی

دیوید کیج اینبار Fiv5 را رقم می‌زند؟

دامنه‌های اینترنتی که اخیراً توسط استودیوی Quantic Dream ثبت شده‌اند، نشان از ساخت یک بازی جدید توسط همین شرکت را می‌دهد که از قرار معلوم بر روی PS3 ساخته خواهد شد.

همانگونه که صفحه‌ی خبری Superannuation اشاره کرده است، این اسم توسط سازنده‌ی بازی Heavy Rain به ثبت رسیده است و علامت تجاری مربوط به آن متعلق به Sony Computer Entertainment است.

 در هفته‌ی جاری دیوید کیج، رئیس شرکت Quantic Dream، به سازندگان بازی‌های رایانه‌ای توصیه کرد که از ساختن بازی‌ با موضوعات تخیلی و فضایی دست بردارند و بر موضوعات اساسی‌تری همچون خانواده و سیاست تمرکز کنند.

او هفته‌ی گذشته طی مصاحبه‌ای با وبلاگ پلی‌استیشن گفت: "ما برای پروژه‌ی بعدی خود، آنچه با Heavy Rain بدست آوردیم را گسترش خواهیم داد. ما صاحب سبک درام تعاملی (Interactive Drama) هستیم و می‌خواهیم اثبات کنیم که Heavy Rain یک تصادف نبود؛ چیزی عمیق است و ما می‌توانیم آن را گسترش دهیم.

ما سمت و سوی دیگری را پیش خواهیم گرفت. البته همچنان بسیار تاریک و مختص بزرگسالان خواهد بود، اما کاملاً متمایز از Heavy Rain خواهد بود. تلاش ما برای راضی نگاه داشتن طرفدارانمان است. علاوه بر این آنها را غافلگیر خواهیم کرد."

حال این سوال به میان می‌اید که آیا Fiv5‌نام همان پروژه‌ای است که دیوید کیج و همکارانش در حال کار بر روی آن هستند یا نه و اینکه آیا موفقیت Heavy Rain را کسب می‌کند یا نمی‌کند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن