اخبار بازی

دیوید جفی: به این زودی به سراغ Twisted Metal باز نخواهم گشت

دیوید جفی به تازگی در بلاگ خود عنوان کرده است که فعلا برنامه ای برای عرضه عنوانی در سری بازی های Twisted Metal در آینده نزدیک ندارد و قادر به بیان نظر در مورد این مساله که سونی چه برنامه ای در مورد این سری بازی ها دارد هم نیست. اما با این حال او در بلاگ خود این نکته را عنوان کرده است: " تمام چیزی که می دانم این است که سونی درحال ساخت یک دنباله برای این سری بازی است، که خیلی صریح بگویم در این مورد به من اطلاعی داده نشده است. درست مانند نسخه PS3 بازی Twisted Metal و اخبار پیرامون آن، تصور نمی کنم که در جایگاهی باشم که بتوانم در مورد زمان برملا شدن اطلاعات جدید پیرامون بازی که کمپانی خود صاحب آن هست و هزینه آن را می دهد تصمیمی بگیرم." او در اشاره به فروش آخرین نسخه از سری بازی های Twisted Metal که به تازگی بر روی PS3 عرضه شد هم می گوید :" بازی خوب فروش کرد. نه کم فروش بود و نه بسیار پرفروش." او همچنین عنوان کرده است که اگر زمانی بخواهد دوباره به سراغ این سری باز گردد ترجیح می دهد بر روی عنوانی قابل دانلود و کوچکتر کار کند. او در این مورد می گوید :" ما خواهان پیدا کردن نوعی سبک هنری هستیم که با بازی همخوانی داشته باشد و از طرفی به ما این اجازه را بدهد که در خرج بازی صرفه جویی کنیم، یا می توانیم به سمت یک تصویر واقعی پیش برویم که با بازیمان همخوانی داشته باشد، اما از طرفی باید این را بپذیریم که ما قصد نداریم که در نسل حاضر از نظر بصری و مالی وارد رقابت متقابل بشویم."
دیوید جفی در ماه فوریه عنوان کرده بود که با ترک استودیو Eat Sleep Play، قصد دارد تا استودیوی جدیدی را در شهر سان دیگو در ایالت کالیفرنیا افتتاح کند، جایی که در آن مشغول به ساخت بازی free to play خود خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.