اخبار بازی

دولت آمریکا بازیکن های League of Legends را به عنوان ورزشکاران حرفه ای به رسمیت شناخت

دولت ایالات متحده آمریکا بازیکن های League of Legends را به عنوان ورزشکارهای حرفه ای به رسمیت شناخت و همچنین برای آن ها امکاناتی چون ویزا جهت سفر به این کشور و شرکت در مسابقات در نظر گرفت.
 
مدیریت Riot Games eSports آقای Nick Allen در گفت و گو با سایت گیم اسپات، یک تصمیم گیری " پیشگامانه " بعد از کش و قوسی که بین دولت و توسعه دهنده رخ داد، بلاخره انجام شد.
 
آلن می گوید " بلاخره بازی League of Legends از طرف دولت آمریکا به رسمیت شناخته شد و بازیکن های این بازی به عنوان یک ورزشکار حرفه ای تلقی می شوند و برای آن ها ویزا جهت سفر به کشور آمریکا در نظر گرفته می شود." وی همچنین افزود " این برای eSports عمل پیشگامانه است، از حالا به بعد می توانیم به دنبال بازیکن های بین المللی بگردیم، بعد از به رسمیت شناختن دولت آمریکا به عنوان ورزشکارهای حرفه ای دیگر برای ما خیلی آسانتر شده است و این دستاورد بسیار بزرگی است "
 
آلن ادامه می دهد " این فرآیند بسیار طولانی بود تا به حال خیلی از مردم با این موضوع مبارزه کرده اند و این چیزی نبود که به راحتی و یک شبه به دست آمد."
 
وی توضیح می دهد Riot با دولت کش و قوس فراوانی داشت که چندین بار با ارائه شواهد کافی ثابت کند این یک ورزش سالم و مشروع است.
 
لازم به ذکر است فصل سوم قهرمانی League of Legends در تاریخ 4 اکتبر، در مکان Staples Center واقع در Los Angeles، کالیفرنیا برگذار می شود، که انتظار می رود 10 هزار شرکت کننده در این مسابقه شرکت به عمل بیاورند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

رضا حیدری

اینترنت،گیم،موزیک،فوتبال،پرسپولیس،Man Utd

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.