اخبار بازی

دنیا در تسخیر Pokemon

دیگر حتی بزرگتر‌ها و افراد میانسال نیز صحبت از بازی Pokemon Go میکنند ، عنوانی که به یکباره دنیا را مسحور جذابیتهای ساده و نوآورانه‌ی خود کرد.

با عرضه‌ی این بازی قطعا اخبار متعددی درباره‌ی آن تا به امروز شنیده‌اید اما در دستاوردی تازه پوکمون‌ها ، از خود یک رکورد مهم برجای گذاشتند.

بنابرا گزارشات رسمی این اپلیکیشن رکورد بیشترین دانلود در هفته‌ی اول عرضه‌ در اپ استور‌ها را به خود اختصاص داده است و این در حالی است که Niantic سازنده‌ی بازی ، آن را ابتدا فقط برای چند کشور در دسترس قرار داده بود و این آمار بدون احتساب عرضه‌ در کشورهای جدید و علل خصوص ژاپن است.

اما این تنها موضوع مهم در این خبر نیست چراکه تخمین‌ زده شده این بازی با بخش‌های پولی خود در داخل بازی (in-app purchases) میتواند طی یک یا دو سال آینده حدود 3 میلیارد دلار را به جیب کمپانیهای مانند اپل بریزد این در حالیست که تاکنون این بازی 35 میلیون دلار توانسته از فروش ایتمهای مختلف بدست آورد.

در بخش دیگر Pokemon Go توانسته در  آمار مربوط به میزان استفاده مردم و ورود به این بازی رقبایی همچون توییتر و  فیسبوک و اسنپ چت را پشت سر بگذارد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن