اخبار بازی

دنباله بازی P4A معرفی شد: Persona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold

بازی Persona 4: Arena با عرضه موفقیت آمیز خود در سال 2012 توانست جوایز بسیاری از جمله بهترین بازی سبک Fighting سال VGA را دریافت کند و به همین خاطر ساخت دنباله ای برای این Spin-Off از سری Persona، چندان دور از انتظار نبود.

امروز شرکت Atlus از دنباله این عنوان پرده برداری کرد، بازی که با نام Persona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold عرضه خواهد شد.

از جمله تغییرات این بازی نسبت به بازی قبل، اضافه شدن 3 مبارز جدید به جمع 12 نفره مبارزان قسمت اول است که دو نفر از این شخصیت ها، Yukari Takeba و Junpei Iori را قبلا در Persona 3 دیده بودیم، ولی نفر بعد، مرد مو قرمزی که Sho Minazuki نام دارد و اطلاعاتی از او در دست نیست، جدید خواهد بود.

داستان بازی ار انتهای عنوان قبلی ادامه می یابد، زمانی که گروه تحقیقات و Shadow Walkers به دنبال مغز متفکر اتفاقاتی هستند که در Arena اتفاق افتاد، ولی در همین حال Teddie تقلبی دوباره در Midnight Channel ظاهر می شود و اعلام می کند که این بار "یک جنگ تمام عیار" به راه خواهد افتاد. او همچینی اعلام می کند که مسابقاتی دیگر با نام P-1 Climax شروع می شود و اینکه این بار بسیار دیوانه وار تر از مسابقات قبلی (P-1 Grand Prix) خواهد بود! فضا و زمان مختل می شوند، افراد شهر ناپدید می شوند و "مهی قرمز رنگ" شهر را در بر می گیرد… حالا وظیفه نجات شهر بر عهده تیم تحقیقات و اعضای باقی مانده Shadow Walkers خواهد بود.

تنها تاریخ عرضه مشخص بازی برای دستگاه های Arcade در ژاپن و اوایل زمستان است و هنوز خبری از نسخه PS3 یا X360 نیست.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.