اخبار بازی

دنباله‌‌ی Knytt بر روی کنسول‌ها

دنباله‌ی Knytt، تحت عنوان Knytt Underground قرار است اولین حضور خود را بر روی کنسول‌ها تجربه کند.

استودیوی Nifflas امروز رسما تایید کرد که Knytt Underground، دنباله‌ای بر سری بازی مستقل (این‌گونه عناوین به Indie Games معروفند) و البته مجانی Knytt و Knytt Stories، علاوه بر نسخه‌های ویندوز، مک و لینوکس، قرار است برای کنسول‌های PlayStation 3 و PSVita نیز عرضه شود.

البته شاید این سری به مانند Saira و NightSky، دو عنوان قبلی Nicklas، آن چنان که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته باشد، اما بدانید سری پلتفرمر Knytt بخاطر اتمسفر عجیب، طراحی مراحل و استفاده‌ی از آرت‌های پیکسلی اما ساده‌ی آن، از بقیه‌ی بازی‌ها متفاوت جلوه می‌کند و باعث شده یک حس تک و خاص را به وجود آورد. شما می‌توانید دو عنوان قبلی را از اینجا به صورت رایگان دانلود کنید.

به مانند نسخه‌های قبلی، این دنباله نیز در استودیوی مستقل Nifflas و زیر نظر Nicklas Nygren (کارگردان سری) ساخته خواهد شد. البته Nifflas قرار است همکاری کوچکی با استودیوی Green Hill بر روی پروژه‌ی ساخت بازی داشته باشد.

به گفته‌ی Nicklas، مشارکت با Green Hill بر سر ساخت بازی باعث شده که "[وی] بتواند بزرگ‌ترین بازی خود در طول حرفه‌ی کارییش را بسازد".

Nicklas در مورد بازی گفت: "این اولین بازی‌ است که باعث شده حس کنم داستانی را برای گفتن دارم".
وی ادامه داد: "داستانی در مورد سوالات بزرگ [زندگی]؛ این‌که سعی کنیم زندگی و جایگاهی که درش قرار داریم را دریابیم – و البته در آخر شکست‌های کامل".

همچنین اولین تصاویر منتشر شده از بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

 border=

 border=

 border=

 border=

اگر بخواهیم از روی تصاویر بازی قضاوت کنیم، در می‌یابیم که Knytt Underground دیگر از آرت‌های پیکسلی – شاید به خاطر اولین حضور خود بر روی کنسول‌ها – استفاده نخواهد کرد. البته توجه کنیم استفاده‌ی موثر از رنگ و فضاهای خالی که در عکس‌ها مشاهده می‌شود، عامل برجسته شدن این سری نبوده است.

Source: Indie Games

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.