اخبار بازی

دلایل سکوت های اخیر The Last Guardian را از زبان مدیر PlayStation جویا شوید

سرانجام بعد از سال ها انتظار، عنوان  The Last Guardian بعد از غیبتی نسبتا بلند مدت در مراسم E3 2015 حضور یافت و توانست با نمایشی زیبا شبی رویایی را برای طرفداران صبور خود به ارمغان بیاورد و باعث شد طرفداران مشتاق بازی بیش از پیش تشنهِ منتشر شدن اطلاعات جدید پیرامون بازی شوند. اما بعد از مراسم E3 و نمایش معرفی بازی هواداران آن به ندرت شاهد منتشر شدن اطلاعات و چه بسا نمایشی کوتاه از بازی بودند، وحتی حضور کمرنگ بازی در رویداد ها و نمایشگاه های اخیر صنعت گیم اعم از TGS و PGW واقعا غیرقابل انکار است و بازی و چه بسا روند توسعهِ آن در سکوت کامل خبری به سر می‌برد.

 

حال «Shuhei Yoshida» ریس بخش سرگرمی های «سونی» طی مصاحبه ای که با وبسایت معتبر GameSpot داشته است پیرامون این موضوع و دلایل محدود بودن نمایش های بازی در این برهه زمانی اظهار داشته است که «سونی» با برنامه ای هدفمند قصد دارد در آینده منتشر شدن نمایش ها و اطلاعات جدید بازی را محدود کند و این پروسه تا زمان عرضهِ رسمی بازی در سراسر جهان ادامه خواهد داشت، بخشی از این اقدام های محافظه کارانه مربوط به حساسیت های داستانی و درون مایه های مربوط به آن است چرا که The Last Guardian عنوانی است که در این نقطه نظر از حساسیت های خاصی برخوردار است.!

 

"نگران نباشید مراحل توسعهِ بازی بخوبی طی می‌شوند و ما در آینده قصد داریم بیشتر پیرامون آن صحبت کنیم، اما به واسطهِ حساسیت های داستانی موجود در بازی ما قصد داریم تا به وسیله ی یک برنامه ریزی هدفمند نمایش ها و اطلاعات پیرامون بازی را محدود کنیم و کاملا بر روی آنها نظارت داشته باشیم، اما نگران نباشید چرا که این مهم به آن معنا نخواهد بود که ما قصد داریم تا زمان عرضهِ بازی شما در سکوت کامل خبر نگه داریم و هیچ اطلاعت و نمایشی از آن به انتشار نرسانیم، بلکه تنها میخواهیم آنها را محدود تر کنیم."

 

وی در ادامه افزود :

 

"ما به واسطه ی آخرین نمایشی که از بازی به معرض انتشار رسید، میخواستیم این مژده را به طرفداران خود بدهیم که بازی همچنان وجود خارجی دارد و همچنان با طی کردن مراحل ساخت خود به حیات خود نیز ادامه می‌دهد. و ما نیز انتظار داشتیم بازی را در مراسمPGW مشاهده کنیم، اما کارها آنطور که برنامه ریزی کرده بودیم پیش نرفت و به همین علت نتوانستیم جزئیاتی از آن را به انتشار عموم برسانیم."

 

 

در حال حاضر عنوان The Last Guardian زیر نظر Sony Japan Studio و استودیوی genDESIGN مراحل ساخت و توسعه خود را به خوبی طی می‌کند و هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای عرضهِ آن اعلام نشده است و تنها سازندگان به سال بعد یعنی 2016 اشاره داشته اند و انتظار می‌رود بازی در زمانی نامشخص در این بازه زمانی منتشر شود.!

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.