اخبار بازی

دشمن نامرئی ، در بخش مولتی “BF3” شما تنها نیستید ، “زلزله” در کنار شماست .

"سازندگان بازی Battlefield 3 یعنی استودیو DICE بار دیگر به قدرت موتور گرافیکی خودشان Frostbite 2 اشاره کردند و از توانایهای این موتور گرافیکی سخن گفتند ."
از همین استودیو اقای "Lars Gustavsson" که طراح ارشد بخش مولتی پلیر BF3 میباشد، در طی اظهار نظری جالب اذعان کرد: ما با موتور گرافیکی "Frostbite 2" میتوانیم به ساخت زلزله در بخش مولتی بازی دست یابیم و این موتور پتانسیل این فن اوری را به همانند بخش تک نفره بازی در بخش مولتی BF3 نیز قادر میباشد .
وی در مصاحبه ای که با مجله "PSM3" داشت اذعان کرد: "از نظر تکنیکی این امر امکان پذیر میباشد که ما با استفاده از قدرت Frostbite 2 شاهد زلزله در بخش چند نفر بازی باشیم" .

"هنوز هم بر روی تخریب محیط در بخش چند نفره بازی در حال کار میباشیم ؛ و گفتن این مسئله که میشود هنوز بسیار زود است" .
ولی با این حال با موتور "Frostbite 2" از نظر فنی این امکان که زلزله را در بخش مولتی بازی بگنجانیم بسیار است. ( اگر از احساسمان سوال کنید )
احساس کودکی را داریم که با Frostbite به یک مغازه شرینی فروشی رفته باشد ، بیش از انچه فکرش را بکنیم و نیازش را داشته باشیم ، ویژگی و امکان دسترسی در Frostbite میباشد ولی با تمام این امکانات هنوز هم بر روی اینکه چگونه بهترین خروجی را از Frostbite بگیریم تلاش میکنیم .
وی در اخر نیز اذعان کرد ، این شروعی تازه برای این موتور میباشد .

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن