اخبار بازی

درخواست عرضه Bayonetta بر روی PC

سال 2009 و عرضه عنوان موفقی چون Bayonetta، بسیاری از PC گیمرها را در انتظار تایید نسخه PC این عنوان گذاشت اما سر و صداهای ایجاد شده در نهایت به خاموشی سپرده شد.

عرضه عنوان بعدی از استودیو معروف Platinum Games، یعنی Vanquish، و همچنین بازار فروش خوب عناوین سبک Shooter بر روی سرویس Steam، بسیاری را بر این فکر داشت که این بار نسخه PC در کار خواهد بود اما در نهایت ناباوری، این بار نیز کمپانی Sega از انجام این کار خودداری کرد.

حال پس از گذشت تقریبا 4 سال از عرضه عناوینی چون Bayonetta و Vanquish و در پی رشد روز افزون سرویس Steam و همچنین فروش نرم افزار و بازی، صد البته فروش بالا و موفقیت عنوان Metal Gear Rising: Revengeance و علاقه مندی ناشران ژاپنی به این سرویس، بار دیگر سبب آن شد که PC گیمرها در NeoGaf جمع شوند و بار دیگر تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند. بر طبق گفته های JP Kellams، از تهیه کنندگان Platinum Games، آن ها هیچ گونه مشکلی برای عرضه عناوین خود بر روی پلتفرم PC نخواهند داشت اما تصمیم گیری با اجرای این کار بر عهده ناشرین خواهد بود.

در صورت موفقیت این کمپین، به نقل از ادمین فروم Sega، وی مراتب را به مسئولین Sega خواهد رساند.

لینک طومار جهت امضا

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.