اخبار بازی

خشونت یا مخفی کاری؟ مسئله این است

شاید یکی از مهمترین دلایل محبوبیت Hitman در نزد طرفداران، مخفی کاری خاص مامور 47 باشد ولی این بار IO برنامه های دیگری برای ما دارد.

آقای Christian Elverdam کارگردان عنوان Absolution در گفتگویی که با سایت CVG داشته در مورد گیم پلی بازی گفته است :" طرفداران سبک مخفی کاری بازی شاید وجود Instinct Meter را نوعی تقلب حساب کنند ولی اگر شما علاقه‌ای به استفاده از آن نداشته باشید، می‌توانید آن را غیر فعال کنید. در حال حاضر با توجه به پیام های طرفداران این بازی و نظرات آنها در مورد این سیستم متوجه شدیم حتی کسانی که این سری بازی‌ها را به طور کامل انجام داده اند از این سیستم خوششان می‌آید. این سیستم در واقع کمتر از آن چیزی که فکر می‌کنید گیم پلی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. به طور کلی این سیستم باعث می‌شود بیشتر با گیم پلی بازی درگیر شوید و به جای اینکه در مورد چیزهای دیگر فکر کنید، بیشتر آن را درک می کنید.

آقای Elverdam همچنین عنوان کرد که تیم سازنده بازی تمام تلاش خود را خواهند کرد که علاوه بر تعادل بازی، آزادی بازیکن از بین نرود.

Hitman absolution سال جاری برای Ps3 , X360 و PC عرضه خواهد شد.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

داود سامانی

از رفیق زیاد شانس نیاوردم! Game

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن