اخبار بازی

خاموش و روشن کردن PS4 و بلندگوی DualShock 4 از طریق PS Vita

کمپانی Sony در اوایل امسال اعلام کرد که شما از طریق Remote Play و شبکه Cloud می توانید بازی های PS4 را در PlayStation Vita تجربه کنید همچنین بازی های PS4 خود را همه جا همراه داشته باشید. در نمایشگاه Gamescom 2013 امسال نیز این قابلیت را در بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag شاهد بودیم. رئیس استدیو جهانی SCE آقای Shuhei Yoshida همچنان به ارائه خدمات غیر رسمی خود و پاسخ به سوالات هواداران ادامه می دهد.
به تازگی مشخص شده است که شما می توانید از طریق PS Vita به صورت ریموت PS4 خود را روشن و خاموش کنید.گر بخواهید می توانید صدای بلندگویی که در DualShock 4 قرار گرفته است را نیز با PS Vita قطع کنید.
آقای Yoshida در توئیتر برای ساده ترین سوالات نظیر موارد ذکر شده فقط به سادگی از یک کلمه YES استفاده کرده اند اما خیلی خوب است که یک نفر مانند ایشان پاسخ گوی سوالات هواداران می باشد.
با وجود چنین قابلیت هایی آیا به نظر شما این امکان را نیز خواهیم داشت که داشبور خود در PS4 را نیز به صورت ریموت از طریق PlayStation Vita کنترل کنیم؟ چه قابلیت هایی در آینده خواهیم دید؟

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.