اخبار بازی

خالق بازی Black، کمپانی City Interactive را ترک کرد

کارگردان بازی Bodycount و طراح بازی Black، آقای Stuart Black، به منظور راه اندازی استودیوی مستقل خود، کمپانی City Interactive را ترک گفت.

آقای Black که مشغول کار بر روی عنوانی بر اساس جنگ جهانی دوم به نام Enemy Front بود، به دلیل اختلاف نظر از این کمپانی خداحافظی کرد.

 

آقای Marshall Zwicker از بخش فروش و بازاریابی City Interactive ضمن گفتگو با سایت VG247 اذعان داشت: " من تایید می‌کنم که آقای Black از این پس با این کمپانی و بر روی پروژه Enemy Front کار نخواهد کرد."

او ادامه داد: " با توجه به ساختار اولیه بازی و همچنین با توجه به بازخوردهای داخلی و خارجی که دریافت کردیم، تصمیم بر این شد که رویکرد متفاوتی نسبت گیم پلی، داستان و شخصیت های ابتدایی بازی داشته باشیم.

ما در حال حاضر با آقای Mark Bristol [که بر روی DOOM 4 مشغول به کار است] که کارگردان سینمایی با تجربه ای در آمریکا به شمار می‌رود، همکاری خواهیم داشت و با همکاری یکدیگر، ما تغییراتی که احساس می‌کنیم واقعا قانع کننده خواهند بود را اعمال خواهیم کرد."

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.