اخبار بازی

خالق اصلي Fallout به inXile پيوست !

Jason Anderson يكي از چهار طراح اصلي شاهكار Fallout به استخدام استوديو بازي سازي inXile Entertainment در امد.
……….
Jason Anderson كه به عنوان يكي از برترين بازي سازان تاريخ شناخته مي شود بعد از عرضه Fallout 1 و بعد از مدتي كار بر روي Fallout 2 شركت Interplay را به مقصد استوديو Troika Games ترك كرد. وي به همراه 2 تن ديگر از خالقان اصلي Fallout يعني Tim Cain و Leonard Boyarsky اين استوديو را در سال 1998 تاسيس كرد.

اين استوديو زماني كه نتوانست IP بازي Fallout را بدست اورد به خاطر بحران مالي بسته شد. Anderson مدتي به خاطر اين اتفاق از دنياي بازي جدا شد. وي چند سال پيش دوباره به استخدام Interplay درامد تا بر روي بازي Fallout MMO در كنار Christopher Taylor ( يكي ديگر از ان چهار خالق اصلي سري Fallout ) كار كند.

وي امروز به استوديو بازيسازي inXile Entertainment پيوست. اين استوديو توسط تاسيس كننده شركت Interplay يعني Brian Fargo تشكيل شده است. اين استوديو در حال حاضر بر روي بازي open-world شركت Codmasters يعني HEI$T كار مي كند.

به نظر مي رسد استخدام Jason Anderson به خاطر ساخت قسمت دوم Wasteland ( بازي كه باعث به وجود امدن Fallout شد و Fallout به گونه اي دنباله غير رسمي اين بازي به شمار مي ايد.) باشد. Brian Fargo در سال 2003 ليسانس اين بازي را از EA خريداري كرد ( قرار بود Fallout دنباله بازي Wasteland باشد و به خاطر اينكه اين اسم در اختيار EA بود در ان سال Interplay مجبور شد نام Fallout بر روي بازي خود بگذارد.).

Brian Fargo در سال 2007 در يك مصاحبه رسمي اعلام كرد در حال ساخت بازي است كه باعث به وجود امدن Fallout شد اما تا به امروز خبري از تاييد شدن Wasteland 2 به گوش نرسيده است.

مطالب پیشنهادی:

کسری کریمی طار

فيلم.بازي.خواب. فوتبال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.